Esilinastus: 02.12.2023

André Rieu's White Christmas

/André Rieu’s White Christmas

Vaata treilerit
Tahan seda näha!
Žanr
Kontsert
Pikkus
2h 26min
Näitlejad

Paljude jaoks on jõuluaeg aasta kõige imelisem aeg. Sel aastal tuleb see varakult koos André Rieu kino eriüritusega "White Christmas" - tähistamine, mida te kunagi ei unusta.

Alates esimesest helisevast kellukesest sukeldute André talveilma võrratusse jõuluatmosfääri. Imetlege suurepäraselt kaunistatud jõulupaleed, kus on lumi, kaks jääväljakut, uhked talvised stseenid, romantiline valgustus, punane vaip, lugematuid valgusteid, 150 kaunist lühtrit ja üle 50 Veneetsia küünla.

Nautige aastaaja meeleolu, saab kaasa laulda ja tantsida vahekäikudes aegumatute jõululaulude, romantiliste valsside ja kaunite laulude saatel üle kogu maailma - Jingle Bells, Ave Maria, Oh Holy Night, Hallelujah, Sleigh Ride ja paljud teised! Kinopublik saab nautida ka eksklusiivset juurdepääsu lava taga, kui kinojuht Charlotte Hawkins räägib André'ga tema muusikalise talveilma loomisest. See on ideaalne varajane jõulukingitus André fännidele!

Liitu André Rieu ja tema Johann Straussi orkestri uhiuue jõulukontserdiga, mida saab nautida mugavalt oma kohalikus kinosaalis. Unustamatu pidulik maiuspala kogu perele! Hankige kohe piletid André Rieu's White Christmas'ile!

Esilinastus: 02.12.2023